Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
2
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
1 тиждень тому

Продаж квартир (2)

  • Агенція нерухомості СЛОН
    62 000 $
    1 240 $/м²

    Незалежності вул., 4

    1 кімната
    50 / 25 / 14 м²
    поверх 10 з 10
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам 1-кімнатну квартиру в ЖК Форрест! Загальна площа квартири 50 кв. м. Розташована на 10-му поверсі десятиповерхового цегляного будинку. У квартирі виконано якісний авторський ремонт. У продажу з меблями та технікою, все нове! Опалення — двоконтурний газовий котел. Поруч школа, два дитячих садки і, звісно, море (пішки 10–15 хв). Ціна 62 тис. у. о.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості СЛОН
    57 000 $
    1 140 $/м²

    Незалежності вул., 4

    1 кімната
    50 / 18 / 14 м²
    поверх 9 з 10
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продам велику 1-кімнатну квартиру в ЖК Форрест! Загальна площа квартири 50 кв.м., розташована на 9 поверсі 10-поверхового цегляного будинку. У квартирі виконано частковий ремонт! Опалення — двоконтурний газовий котел. Поруч школа, два дитячі садки і, звісно, море (пішки 10-15 хв). Ціна 57 тис. у.о.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?